W zależności od wybranego modułu uczestnicy projektu będą mieli możliwość: korzystania z profesjonalnych laboratoriów badawczych, przeprowadzania eksperymentów, konstruowania robotów MiniSUMO, obserwacji nieba w Centrum Astronomii UMK, pracy w charakterze badacza marketingowego w terenie, zebrania i analizy socjologicznych wywiadów, poznania renesansowej historii sztuki oraz zdobycia informacji o Mikołaju Koperniku i jego związkach z Toruniem. W module popularyzatorskim, prowadzonym przez Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, będą uczestniczyć wszyscy uczniowie. którzy nauczą się, jak przygotować ciekawą prezentację publiczną oraz bezpieczny, ale widowiskowy pokaz popularnonaukowy.

Zapraszamy do uczestnictwa w następujących modułach: chemia, fizyka, marketing, socjologia oraz historia sztuki.

Formularz zgłoszeniowy, dostępny jest na stronie internetowej, (http://portal.umk.pl/web/u3l/rekrutacja).

Zajęcia z historii rozpoczną się w kwietniu 2014 r., a rekrutacja planowana jest w marcu 2014 r. Rekrutacja uczestników do 20 września 2013 r.

Dokumenty rekrutacyjne należy przekazać na adres:

Aneta Dembińska
Centrum Promocji i Informacji UMK
ul. Gagarina 11
87-100 Toruń,

z dopiskiem „Ścieżki Kopernika" lub wysłać podpisane skany na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub przesłać faxem na numer 56-611-47-56.

Wstępne harmonogramy spotkań oraz szczegółowe informacje na temat modułów dostępne są na http://portal.umk.pl/web/u3l/sciezki-kopernika