KONCERT DLA TOSI
14 czerwca, w piękną, słoneczną niedzielę o godzinie 17:00 odbył się w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku koncert charytatywny dla Tosi – Ty też możesz mi pomóc. Pomysłodawcą tego koncertu była p. Anna Knopik - Wojciechowska – wychowawczyni naszego internatu.

Do tego magicznego miejsca przybyli cudowni ludzie o dobrych sercach, tworząc niezapomnianą atmosferę i wspaniały klimat. Nasi znakomici artyści z zespołu Nice zaprezentowali swoje doskonałe umiejętności wokalne i instrumentalne. Już przy pierwszych dźwiękach porwali publiczność i zyskali sobie ich sympatię. Grali i śpiewali sercem przenosząc zebranych w cudowną krainę uśmiechu, szczęścia i radości. Było bardzo różnorodnie, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Repertuar obejmował utwory z lat 20- tych do czasów obecnych. Ten wyjątkowy koncert był eksplozją emocji i dobrego smaku. O poszczególne punkty tej imprezy dbała trójka wspaniałych, młodych konferansjerów, którzy ciekawie i atrakcyjnie zapowiadali każdą część występu swoich koleżanek i kolegów.

Przez cały czas trwającego koncertu obecna była Tosia, jej rodzice i starsza siostra Zosia. Tosia dzielnie znosiła głośne dźwięki muzyki, z uśmiechem na twarzy i wyraźnym zadowoleniem obserwowała to, co działo się na scenie. Wytrwale i cierpliwie witała się z każdym, mając w oczach radość i sympatię dla wszystkich.

Przybyli na koncert sponsorzy przekazywali pieniądze oraz ufundowali nagrody dla publiczności. Wolontariusze zbierali pieniądze do puszek od ludzi dobrej woli, których nie brakowało. W trakcie koncertu zebrano 3942 zł. Sala koncertowa Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku była wypełniona po brzegi.

Po koncercie wszyscy obecni na koncercie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, w trakcie którego nie milkły głosy podziwu dla występujących młodych artystów.

Zapewne każdy, kto wziął udział w tym koncercie, występując, pomagając lub siedząc na widowni, miał nadzieję, że pomógł Tosi, zrobił coś naprawdę pięknego i dobrego.

Organizatorami koncertu dla Tosi byli:
Stowarzyszenie im. Antoniny Olszewskiej - Tosia
oraz Internat Zespołu Szkół Przemysłu Spożywczego i VIII LO w Toruniu.

Warning: No images in specified directory. Please check the directory!

Debug: specified directory - https://8lo.torun.pl/images/stories/internat/aktualnosci/2015/2015-06-16